O NÁS 

Naše společnost vznikla v roce 2015 jako obchodní značka společnosti EK-INDUSTRY. Důvodem vzniku je vize majitele společnosti efektivně využívat firemní vozidla. Vzhledem k tomu, že auta nejsou zdaleka plně využívány, rádi bychom se  o ně podělili i s dalšími podnikateli a společnostmi.
 
 
NABÍDKA PRO SPOLEČNOSTI
Pokud máte na firmě nedostatek aut, chybí Vám malé nákladní auto, náhle potřebujete jet vyřizovat služební věci a není volné auto na firmě, nebo potřebujete reprezentativní auto pro manažery společnosti, rádi Vám pomůžeme. 
 
Je možné s námi sepsat dohodu o sdílení aut a rázem máte k dispozici dostatek vozů, za které platíte jen, když je doopravdy potřebujete, bez problémů se servisem vozu a více náklady.
 
Jste majitel firmy, máte spoustu práce a nechcete trávit den za volantem? Pronajměte si od nás luxusní limuzínu i s řidičem. V autě můžete využít tablet, připojení wifi, občerstvení zdarma a spoustu dalších služeb, které Vám úmorné cestování promění v efektivní den bez zbytečných prostojů.
         
V případě podpisu dohody o sdílení vozů sjednáváme individuální ceny, nadstandardní služby a plné pojištění odpovědnosti za škody odpovídající výši sjednaných služeb. Ke každému autu nabízíme také širokou škálu příslušenství.
 
 
NABÍDKA PRO AUTOSERVISY
Už se Vám někdy stalo, že Vás zradilo auto zrovna v tu nej-nevhodnější chvíli, museli jste zavézt auto do servisu a dále pokračovat taxíkem? Máme pro Vás také řešení. Pokud servis spolupracuje s námi, připravíme Vám do 30minut vůz a můžete pokračovat v cestě vesele dále.
 
 
NABÍDKA PRO FYZICKÉ OSOBY
Potřebujete přestěhovat nábytek? Potřebujete luxusní auto pro odvoz nevěsty na svatbu? Čeká Vás delší cesta a máte obavy, že to Vaše auto již neujede? Neváhejte se obrátit na nás. Máme pro Vás řešení pro každou situaci. 
 

Smluvní dokumenty